BDS MEDIANA

KANCELARIA FINANSOWA

Praca

Kancelaria Finansowa BDS Mediana aktualnie poszukuje:

Przedstawicieli ds. odszkodowań

Opis stanowiska:

Przedstawiciel ds. odszkodowań reprezentuje Kancelarię BDS Mediana, pozyskuje nowych klientów, gromadzi niezbędną dokumentację, dba o profesjonalną obsługę pozyskanych klientów oraz wdraża i realizuje cele sprzedażowe.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- wysoka kultura osobista,

- nienaganny wygląd,

- mile widziane doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, OFE, Finansów, kontakty z osobami mającymi styczność z Poszkodowanymi etc.

Przydatnym w pracy jest możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp) lub dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami, np. jako przedstawiciel handlowy, pracownik służby zdrowia, służb mundurowych, agent ubezpieczeniowy.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów sprzedażowych, pracę w dynamicznym otoczeniu, nienormowany czas pracy, dla najlepszych możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia: samochód, laptop, telefon.

BDS MEDIANA

Kancelaria Finansowa

ul. Grunwaldzka 25/26

59-400 Jawor

biuro@bdsmediana.pl